3. 7. 2012
Vyhrajte novou dekorativní kosmetiku LUSH!

Vyhrajte novou dekorativní kosmetiku LUSH!

LUSH uvede na trh horkou novinku - řadu DEKORATIVNÍ KOSMETIKY! A vy máte nyní možnost vyhrát 3 balíčky těchto nádherně barevných líčidel.

Řada dekorativní kosmetiky LUSH je plná barev, zahrnuje celkem 30 různých barevných odstínů. Tato horká novinka bude na trh uvedena 21. července a máte se na co těšit! Najdete v ní vše potřebné k podtržení vaší osobité krásy: tekuté rtěnky, oční stíny a tekuté linky.


Naprostou samozřejmostí je, že všechny produkty jsou vyrobeny z čistých přírodních ingrediencí, které jsou přátelské jak k vaší pokožce, tak i k citlivým očím. Na výběr je z mnoha odstínů, které ladí ke každému barevnému typu a hodí se pro různé příležitosti. Kolekci doplňuje řasenka, pudr a dva rozjasňovače.

 

Jelikož LUSH má rád vše, co je hravé a veselé, spojil uvedení dekorativní řady s hrou, která je nezávazná a určená k tomu, aby se zákazníci pobavili. Je ovšem založená na reálných faktech psychologických výzkumů.

V obchodě roztočíte barevné kolo, na němž je třicítka barev, které zastupují tyto tři nové produkty. Vyberete si tři barvy, které vás nejvíce zaujmou.  Každá barva má k sobě přiřazené pečlivě vybrané slovo. Může to být Rozhodnost, Jistota, Vášeň, Temperament či Fantazie… Tyto vybrané barvy pak budou umístěny do středu kola v pořadí, v jakém jste je vybrali a od prodavačů z LUSH k nim dostanete přesný výklad.

Vaše první zvolená barva symbolizuje vaši sílu nebo slabost, druhá volba představuje podvědomou potřebu, zatímco vaše třetí volba je váš skrytý talent a to je to, co potřebujete právě k dosažení podvědomé potřeby.

Tato nová kosmetická řada je tedy víc než jen to, že se dozvíte, co je letos trendy a co máte nosit. Barevná paleta pracuje tak, že nosíte něco, co je navrženo přímo pro vás. Celý systém pracuje na síle sugesce – pokud tomu budete věřit, začnete se totiž chovat určitým způsobem, který vás dovede do vašeho vysněného cíle!

 

Nyní máte možnost vyhrát 3x balíček dekorativní kosmetiky LUSH!

Soutěž byla ukončena 19.07.2012 00:00

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Kde má v ČR LUSH svůj obchod?

Pro účast v soutěži musíte být přihlášen/a.