23. 7. 2012
Vyhrajte průlomovou kosmetiku ECOBEAUTY!

Vyhrajte průlomovou kosmetiku ECOBEAUTY!

Nyní máte možnost vyhrát jedinečnou eko-etickou švédskou kosmetiku Ecobeauty složenou pouze z přírodních složek a připravované na základě přísných ekologických pravidel.

Švédská kosmetická společnost Oriflame uvádí na trh novou řadu kosmetiky Ecobeauty, která představuje zásadní zlom v kosmetickém průmyslu. Vedle toho, že obsahuje pouze přírodní složky, je její složení a výroba také etická a férová. Ecobeauty je tak první globální kosmetickou řadou, která získala certifikaci čtyř předních nezávislých organizací Fairtrade, Ecocert, Vegan Society a FSC, které prosazují myšlenku udržitelného rozvoje.

Co konkrétně partnerství Ecobeauty s těmito organizacemi znamená?

  • Garantovaný podíl 95 % a více přírodních ingrediencí z obnovitelných, udržitelných a dosledovatelných zdrojů.
  • Receptury bez obsahu jakýchkoliv složek živočišného původu, parabenů, silikonu, minerálních olejů a syntetických vůní.
  • Suroviny, které jsou získávány zodpovědným způsobem, drobní výrobci z rozvojových zemí mají šanci na zlepšení svých životních a pracovních podmínek.
  • Balení ze 100 % recyklovatelných materiálů, šetrných k životnímu prostředí.
  • Papír v balení ze zodpovědně zpracovaných lesních zdrojů

 

Řada péče o pleť Ecobeauty byla na český trh uvedena v únoru letošního roku a její nabídka se od té doby stále rozrůstá. Ecobeauty představuje vysoce kvalitní, přírodní kosmetiku s minimálním dopadem na životní prostředí, která má vynikající výsledky. Řada Ecobeauty je plná přírodních antioxidantů, vitamínů a mastných kyselin, které spolu s technologií Natural Pro-Blend™ pokožku posilují a chrání.

 


Kosmetická řada Ecobeauty obsahuje hned několik zajímavých produktů. Přes parfém Puressence s vůní čerstvě natrhaných květin, sprchový gel a krém na ruce, posilující a vyživující denní i noční krém, vyhlazující oční krém až po jemný tónovací krém na tvář.


Nyní máte možnost vyhrát 5 balíčků kosmetiky Ecobeauty!

Každý balíček obsahuje tyto vybrané produkty:

Vyhlazující noční krém - intenzivně vyživuje a obnovuje pleť a chrání ji, zatímco spíte. Vyhlazuje jemné linky způsobené dehydratací. Už po prvním použití jsou póry na pohled méně viditelné a zlepšuje se celkový tón pleti.

Krém na ruce Oriflame Ecobeauty s Fairtrade organickým kokosovým olejem a Fairtrade bambuckým máslem okamžitě vyživuje pokožku, pomáhá zjemnit a ochránit ruce. Obsahuje zvláčňující organický glycerin a minerální UV filtry.

Sprchový gel Oriflame Ecobeauty s kombinací organického glycerinu, organického Fairtrade kokosového oleje a Fairtrade cukru a lehkou vůní má osvěžující a hydratační účinky.

Soutěž byla ukončena 05.08.2012 23:59

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Kolik certifikací získala přírodní kosmetika Ecobeauty?

Pro účast v soutěži musíte být přihlášen/a.