8. 8. 2012
Vyhrajte spalovač tuků HOT BURN!

Vyhrajte spalovač tuků HOT BURN!

Zhubněte jednoduše pomocí spalovače tuků s thermogenním účinkem!

Přípravek Hot Burn je novinkou na trhu s doplňky stravy v oblasti spalování tuků. Thermo spalovač tuků s obsahem synefrinu a chilli papriček pro ještě účinnější spalování, pomáhá omezovat růst tukových buněk v problematických částech těla.


Pozitivní účinky:

- zrychluje metabolismus
- pomáhá odbourávat nadbytečný tělesný tuk
- zvyšuje spalování kalorií
- snižuje nadměrnou chuť k jídlu
- zamezuje růstu tukových buněk
- přispívá k tělesné a duševní pohodě
- podporuje hubnutí


Obsažené aktivní látky:


Zázvor kořen 300 mg

Zázvor =  tajemství asijské štíhlosti. Pomáhá při nevolnosti, podporuje látkovou výměnu a přispívá ke zvýšené spotřebě energie. Příznivě působí na funkci trávicího systému, přispívá k uvolňování energie a ke zvýšení vitality.

 

 


Zelený čaj 170mg 
Příznivě ovlivňuje hladinu LDL cholesterolu v krvi, stimuluje spalování tuků a energetický výdej organismu. Omezuje chuť na sladké pokrmy a pocit hladu, pozitivně působí při snižování a udržování tělesné hmotnosti, příznivě ovlivňuje index tělesné hmotnosti (BMI). Povzbuzuje inzulínovou funkci, optimalizuje hladinu cukru v krvi. Přispívá k dobrému psychickému i fyzickému stavu. 


Chilli papričky 100 mg

Chilli je 100% přírodní spalovač tuků s thermogenními účinky. Zrychluje metabolismus. Pomáhá před ukládáním tukových zásob. Studie dokazují úbytek tukových zásob během užívání. Obsažené látky pozitivně působí na nervový systém a spouští dobrou náladu.
Zároveň má vliv na ztrátu hmotnosti a spalování tuků. Spouští totiž proces, který napomáhá lipolýze (tzn. spalování tuků). Produkuje v těle teplo, a tak dochází k metabolizaci tuků. 

 

Pomerančovník hořký (synefrin) (6 % synefrin) 50 mg 

Zdroj účinné látky synefrin. Pomáhá udržovat tukové tkáně v normálních mezích a kontrolovat tělesnou hmotnost. Posiluje trávení a štěpení tuků, stimuluje metabolismus tuků a cukrů. Přispívá k optimální relaxaci, k udržování psychické i fyzické pohody. Podporuje výdej energie.

 

 

Nyní máte možnost vyhrát 5x produkt Hot Burn!

Nápovědu najdete na stránkách www.lekarnaproradost.cz

Soutěž byla ukončena 23.08.2012 00:00

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Jak se jmenuje účinná látka obsažená v chilli papričkách?

Pro účast v soutěži musíte být přihlášen/a.